Podczas długich niespokojnych nocy i wielogodzinnych sesji karmienia i usypiania,  wygodny fotel do karmienia jest najlepszym rozwiązaniem dla zapewnienia komfortu i rodziców i dziecka. Staje się na długi okres prawdziwym centrum pokoju dziecinnego, gdzie rodzice spędzają długie chwile z maluchem w ramionach,  więc warto wybrać go  równie starannie jak materac do łóżeczka i zainwestować w ten wygody i komfortowy mebel.

Fotel do karmienia to prawdziwy  pomocnik i partner rodzica,  podczas tych wszystkich długich,  nieprzespanych nocy. Może sprawić,  że chwile karmienia i  usypiania staną się bardziej komfortowe i mniej męczące.

Miękkie tkaniny, ładne wykończenie  i wygoda fotela do karmienia mogą sprawić że częste wstawanie i godziny spędzone z maleństwem w ramionach staną się przyjemniejsze i pozwolą czasem na chwile krótkiej drzemki we dwoje.

Jeśli masz wątpliwości czy zakup fotela do karmienia jest naprawdę koniecznością, posłuchaj rad doświadczonych rodziców, którzy mieli taki w swoim domu. Niektórzy twierdzą że to najmądrzejszy wybór podczas podejmowania decyzji jak wyposażyć pokój niemowlaka. Jedno jest pewne – fotel do karmienia powinien zająć naprawdę wysoką pozycję na liście rzeczy do kupienia do pokoju dziecka i co ważne pozostanie w nim naprawdę na  długo-nawet kiedy maluch podrośnie,  może pozostać w pokoju dziecinnym lub powędrować do innej części domu, tam gdzie będzie potrzebne wygodne siedzisko.

A kiedy jest właściwy czas, aby kupić odpowiedni fotel? Na pewno przed porodem. Potem rodzice mogą być zbyt zmęczeni i zajęci aby szukać właściwego mebla, a jego obecność w pokoju dziecinnym ułatwi życie  już od pierwszych wspólnych dni.

W Juicy Colors oferujemy fotele do karmienia w bogatej gamie kolorów i wzorów wykończenia-jest możliwość zamówienia  fotele tapicerowanego każdą tkaniną z naszej bogatej oferty. Wszystkie kolory wyglądają wspaniale na swój własny sposób. Można wybrać dowolną z tkaninę z naszej oferty pasującą do wystroju pokoju, dopasować ją do tapety czy tkanin zasłonowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tkanin tapicerskich od najlepszych światowych projektantów i znanych marek.

Na zdjęciach prezentujemy  podstawowy model fotela w gamie neutralnych pastelowych kolorów- jest też możliwość zamówienia pasującego pufa w dowolnym rozmiarze,  także z funkcją otwieranej skrzyni. To bardzo przydatna funkcja,  jeśli podczas długiego siedzenia zechcecie wyciągnąć i oprzeć nogi. Co ważne możemy na zamówienie wykonać fotel o innych wymiarach niż standardowe- o węższym lub szerszym siedzisku itp.

Gwarantujemy że szerokie siedzisko i wysokiej jakości wypełnienie zapewni komfortowe oparcie, a staranne wykończenie i wysoka jakość materiałów pozwolą używać fotele nie tylko podczas karmienia jednego dziecka, ale także przez kolejne lata.

To mebel który służy wygodzie zarówno dziecka jak i rodziców i  nikt inny nie doceni tak wygody i komfortu takiego fotela jeśli nie spędzi w nim długich godzin we dwoje.

Pin It on Pinterest

Share This