W Juicy Colors projektujemy i wykonujemy meble niespotykane i unikatowe, ale także spełniające wysokie wymagania co do jakości i wygody.

W naszej ofercie znaleźć można meble w stylu ludwikowskim które wykonujemy według indywidualnego projektu od podstaw. Bazę mebli stanowią nowe, wysokiej jakości drewniane stelaże , a wykończenie, kolorystykę i rozmiary możemy dopasować do indywidualnych życzeń klientów

Korzystając z szerokiej oferty tkanin obiciowych i tapicerskich możemy zaproponować meble w dowolnej stylistyce i kolorystyce-od klasycznych stonowanych zestawów, do szalonych, kolorowych , designerskich wariacji .

Wykonujemy także lampy na zamówienie, także w dowolnej kolorystyce i wykończeniu.

W naszych projektach stosujemy tkaniny, tapety i materiały wykończeniowe z katalogu światowych marek designerskich

Meble powierzone przez klientów także mogą zostać poddane liftingowi i dowolnie zmienić kolorystykę i wykończenie.

Jesteśmy w stanie przygotować kompletny, spójny zestaw mebli w dowolnej stylistyce do zastosowań np. w hotelach, hostelach, kawiarniach i restauracjach. Spójna stylistyka w oparciu wo wybrane tkaniny pozwoli stworzyć unikatowy design i uniknąć czasochłonnego szukania w wielu miejscach, pasujących do siebie mebli.

Oferowane przez nas tkaniny obiciowe to najwyższej jakości materiały do zastosowań użytkowych, które są nie tylko unikatowe, ale ze względu na jakość i odporność na zużywanie, pozwolą na długotrwałe i intensywne użytkowanie.

Poniżej galeria prezentująca naszą ostatnią realizację, która powstała na specjalne zamówienie.

Juicy Colors

Pin It on Pinterest

Share This