Firma Harlequin kontynuując bogatą tradycję produkcji wspaniałych tapet i tkanin przedstawia nową kolekcję trafnie nazwaną Standing Ovation.

Inspirowana współczesną modą haute couture, kolekcja Standing Ovation jest jednocześnie ekstrawagancka i wyrafinowania, nasycona kolorami i wzorami . Kolekcja Standing Ovation składa się z dziewięciu wzorów w łącznie ponad ponad czterdziestu opcjach kolorystycznych . Przepełnione życiem i elegancją tapety i tkaniny przedstawiają delikatne zarysy wzorów roślinnych w fantazyjnie żywych kolorach które łączą się idealnie z kolekcją materiałów Fauvisimo. Kolekcja Standing Ovation łączy w sobie trendy znane z najlepiej sprzedających się kolekcji tapet i tkanin z cechami najbardziej oryginalnych dzieł sztuki współczesnej.

standing-ovation-harlequin--juicycolors.pl
standing-ovation-harlequin--juicycolors.pl
standing-ovation-harlequinharlequin-9


Linie w kolekcji Standing Ovation:

Bella Stripe : Projekt od Anoushka oparty na wstęgach i paskach o różnych szerokościach w atrakcyjnej gamie kolorystycznej
Coquette : Bogactwo motywów roślinnych, kwiatów, łodyg i liści w spokojnej monochromatyczny kolorystyce
Doyenné : Zanurzona w subtelnej kolorystyce kolekcja z motywami roślinnymi inspirowanymi przekwitłymi kwiatami i liśćmi
Epitome : Egzotyczna i bogata, wariacja na temat szyszek sosny, klujących igieł i kwiatów.

Exuberance : Malarska i akwarelowa, ekspresjonistyczna kolekcja kwiatowa umieszczona na ciekawe fakturze tła.
Floreale : Delikatny malarski motyw kwiatowy, złożony z kwiatowej mieszanki kwiatów i liści piwonii, naparstnic.
P
ersico : Imponująca i barwna kolekcja brytyjskich ptaków rozsianych wśród gałęzi.
Quintessence : Szeroki na 140cm szerokości i 3m wysokości cyfrowo zadrukowany panel przedstawiający ogromne, imponująco powiększone kłosy, karczochy, figi, granaty i inne egzotyczne owoce- sztuka zdobienia ścian w najlepszym wydaniu!
Salice : Pełne wdzięku i elegancji motywy roślinne inspirowane wierzbami przedstawione w abstrakcyjny, malarski i nieco dramatyczny sposób.

Cała kolekcja przesycona jest apetycznymi kolorami wzbogaconymi metalicznymi nutami, zawiera w swojej palecie nasycone turkusy, szmaragdy, błękity i pomarańcze, turkusy , miedź, złoto i srebro, ochry i sepie. Niesamowita mieszanka kolorów i wzorów, która nadaje wnętrzom niesamowity charakter, pełen blichtru, egzotyki i barwnych impresji na temat przyrody. W zależności od motywu oferujemy panele tapet w standardowej lub ponadstandardowej szerokości. Oferta ta pozwala nawet niewielkim nakładem środków, wnieść do wnętrza niesamowity ładunek życia i energii. Cudownie łączy się z żywymi kolorami tkanin zasłonowych i obiciowych z innych kolekcji, meblami o prostych formach, nadając wnętrzu eklektyczny posmak i sporą dozę artystycznej ekstrawagancji.

Pin It on Pinterest

Share This