Nowość w  ofercie Juicy colors – łóżka na wymiar, tapicerowane  wybraną tkaniną z naszej bogatej  oferty.

Przedstawiamy Państwu nowość w naszej ofercie-łóżka które łączą unikatowe wzornictwo i funkcjonalność. Mamy możliwość realizacji łóżka w dowolnym rozmiarze , wszystkie nasze łóżka bazują na solidnej drewnianej ramie i wyposażone są w wysokiej jakości stelaż pod materac. Istnieje możliwość zamówienia ramy o dowolnym rozmiarze, także z pojemnikiem na pościel. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujacych indywidualnych rozwiązań w swojej sypialni i mebli,  które spełnią ich wszystkie oczekiwania. Pokrycia ramy i zagłówka mogą być tapicerowana każdą tkaniną obiciową z naszej oferty-zapraszamy do zapoznania się z katalogiem tkanin w naszym sklepie internetowym lub obejrzenia ich na żywo w naszym showromie w Warszawie na ulicy Czerniakowskiej 176.

Bogata oferta tkanin obiciowych, mnóstwo wzorów i kolekcji inspirowanych naturą,  w stylu empire czy boho pozwola stworzyć mebel, który spełni najśmielsze i najbardziej wyszukane pomysły na stworzenie niepowtarzalnego efektownego łóżka . Dzięki tej pozycji w ofercie Juicycolors po raz kolejny możemy zaproponować Państwu unikatowe projekty mebli dopasowanych do indywidualnych gustów naszych klientów.

 

Przepiękne tkaniny obiciowe od Designers Guild, Cristian Lacroix czy  Osborne Little łączą w sobie nie tylko światowy design i unikatowe wzory, ale też doskonałe walory użytkowe. W połączeniu  z solidną drewnianą  ramą konstruowaną w oparciu o indywidualne wymagania klienta, nasze łóżka są doskonałym rozwiązniem w sytuacjach gdy meble w standardowym wymiarze nie pasują do wnętrza.

Dla tych którzy poszukują niespotykanych mebli niedostępnych w ogólej ofercie, harmonijnie łączących styl wszystkich użytych we wnętrzu tekstyliów i dodatków, łóżka na wymiar od Juicy Colors stanowią idealne rozwiązanie.

Juicy colors-meble na zamówienie, meble tapicerowane, łóżka tapicerowane
Juicy colors-meble na zamówienie, meble tapicerowane, łóżka tapicerowane
Juicy colors-meble na zamówienie, meble tapicerowane, łóżka tapicerowane
Juicy colors-meble na zamówienie, meble tapicerowane, łóżka tapicerowane

Pin It on Pinterest

Share This