Juicy Colors-Meble i lampy na zamówienie

Juicy Colors-Meble i lampy na zamówienie

W Juicy Colors projektujemy i wykonujemy meble niespotykane i unikatowe, ale także spełniające wysokie wymagania co do jakości i wygody.

W naszej ofercie znaleźć można meble w stylu ludwikowskim które wykonujemy według indywidualnego projektu od podstaw. Bazę mebli stanowią nowe, wysokiej jakości drewniane stelaże , a wykończenie, kolorystykę i rozmiary możemy dopasować do indywidualnych życzeń klientów

Korzystając z szerokiej oferty tkanin obiciowych i tapicerskich możemy zaproponować meble w dowolnej stylistyce i kolorystyce-od klasycznych stonowanych zestawów, do szalonych, kolorowych , designerskich wariacji .

Wykonujemy także lampy na zamówienie, także w dowolnej kolorystyce i wykończeniu.

W naszych projektach stosujemy tkaniny, tapety i materiały wykończeniowe z katalogu światowych marek designerskich

Meble powierzone przez klientów także mogą zostać poddane liftingowi i dowolnie zmienić kolorystykę i wykończenie.

Jesteśmy w stanie przygotować kompletny, spójny zestaw mebli w dowolnej stylistyce do zastosowań np. w hotelach, hostelach, kawiarniach i restauracjach. Spójna stylistyka w oparciu wo wybrane tkaniny pozwoli stworzyć unikatowy design i uniknąć czasochłonnego szukania w wielu miejscach, pasujących do siebie mebli.

Oferowane przez nas tkaniny obiciowe to najwyższej jakości materiały do zastosowań użytkowych, które są nie tylko unikatowe, ale ze względu na jakość i odporność na zużywanie, pozwolą na długotrwałe i intensywne użytkowanie.

Poniżej galeria prezentująca naszą ostatnią realizację, która powstała na specjalne zamówienie.

Juicy Colors

Łóżka na wymiar, łóżka na zamówienie-nowość w ofercie  Juicy colors-

Łóżka na wymiar, łóżka na zamówienie-nowość w ofercie Juicy colors-

Nowość w  ofercie Juicy colors – łóżka na wymiar, tapicerowane  wybraną tkaniną z naszej bogatej  oferty.

Przedstawiamy Państwu nowość w naszej ofercie-łóżka które łączą unikatowe wzornictwo i funkcjonalność. Mamy możliwość realizacji łóżka w dowolnym rozmiarze , wszystkie nasze łóżka bazują na solidnej drewnianej ramie i wyposażone są w wysokiej jakości stelaż pod materac. Istnieje możliwość zamówienia ramy o dowolnym rozmiarze, także z pojemnikiem na pościel. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujacych indywidualnych rozwiązań w swojej sypialni i mebli,  które spełnią ich wszystkie oczekiwania. Pokrycia ramy i zagłówka mogą być tapicerowana każdą tkaniną obiciową z naszej oferty-zapraszamy do zapoznania się z katalogiem tkanin w naszym sklepie internetowym lub obejrzenia ich na żywo w naszym showromie w Warszawie na ulicy Czerniakowskiej 176.

Bogata oferta tkanin obiciowych, mnóstwo wzorów i kolekcji inspirowanych naturą,  w stylu empire czy boho pozwola stworzyć mebel, który spełni najśmielsze i najbardziej wyszukane pomysły na stworzenie niepowtarzalnego efektownego łóżka . Dzięki tej pozycji w ofercie Juicycolors po raz kolejny możemy zaproponować Państwu unikatowe projekty mebli dopasowanych do indywidualnych gustów naszych klientów.

 

Przepiękne tkaniny obiciowe od Designers Guild, Cristian Lacroix czy  Osborne Little łączą w sobie nie tylko światowy design i unikatowe wzory, ale też doskonałe walory użytkowe. W połączeniu  z solidną drewnianą  ramą konstruowaną w oparciu o indywidualne wymagania klienta, nasze łóżka są doskonałym rozwiązniem w sytuacjach gdy meble w standardowym wymiarze nie pasują do wnętrza.

Dla tych którzy poszukują niespotykanych mebli niedostępnych w ogólej ofercie, harmonijnie łączących styl wszystkich użytych we wnętrzu tekstyliów i dodatków, łóżka na wymiar od Juicy Colors stanowią idealne rozwiązanie.

Juicy colors-meble na zamówienie, meble tapicerowane, łóżka tapicerowane
Juicy colors-meble na zamówienie, meble tapicerowane, łóżka tapicerowane
Juicy colors-meble na zamówienie, meble tapicerowane, łóżka tapicerowane
Juicy colors-meble na zamówienie, meble tapicerowane, łóżka tapicerowane

Pin It on Pinterest